Akşemsettin Evden Eve Nakliyat

Akşemsettin Evden Eve Nakliyat

Nakliyat alanında faaliyet gösteren Akşemsettin evden eve nakliyat firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan bir hizmet anlayışına sahiptir. Büyük, geniş ve teknolojik kamyonlarımız sayesinde çok güvenli bir eşya taşımacılığı yapılır. Bunun yanı sıra paketleme konusunda da gerekli destek verilir. Tüm bunlar için istenilen ücret ise çok yüksek değildir.

İstanbul Akşemsettin Nakliyat

Akşemsettin Nakliyat işlemleri sırasında kullanılacak olan teknik son derece önemlidir. Bunun eski usullerle yapılması artık geri kalmış bir sistem olarak dikkat çekmektedir. Firma olarak yeniliklere açık, müşterilerin memnun olmasını sağlayan mekanizmaları tercih ettiğimiz için en ufak bir sorun dahil olmadan eşyaların taşınması tamamlanacaktır. Semt içindeki ikamet etmiş olduğunuz yerin adresini bize verin. Bunun yanı sıra eşyanın nereye taşınacağı bilgisi de önem arz etmektedir. Ardından da kamyon ve personelimiz yola çıkar. Tüm eşyalara bakıldıktan sonra uygun ambalaj kriterlerine göre paketlenip paketlenmediğine dikkat edilir. Gerekli olan tüm müdahaleler yapılır. İşin başında ödeme miktarı da netleştirilir. Sonra işleme geçilir ve Akşemsettin evden eve nakliyat şöyle yapılır;

• Gerek kamyonlarımız gerekse kullanmış olduğumuz asansör sistemi en son teknolojinin örnekleri olarak dikkat çekmektedir.

• İnsan gücünün artık çok ön planda olmamasından dolayı artık eşyaların taşınması özel asansör ile yapılmaktadır.

• Manevra kabiliyeti son derece yüksek olan bu mekanizma ile eşyanın düşmesi engellenir, süreç çok daha hızlı bir biçimde tamamlanır.

• Eşyaların koyulmasının ardından bunların tümü aşağıya bir kontrol kumandası üzerinden çekilir.

En çok birkaç saniyelik bir işlem söz konusudur. Bunların yanı sıra tüm eşyalar, direk olarak kamyonun arkasına yerleştirilmektedir. Bunun için ikinci bir işlemin yapılmasına hiçbir şekilde gerek yoktur. Ardından eşyalar kamyonla yeni adresine çok kısa zaman dilimi içinde ulaştırılır. Yükleme bunun sonrasında tamamlanır.